fbpx
‭‭(099) 493 56 67         (063) 246 07 52
Home » Товар » Інші товари

Інші товари

 • Водовідштовхуючий засіб VoduNax

  Огляд

  Суперегідрофобний спрей Водунакс – кращий захисник вашого взуття. Після нанесення на поверхню і висихання – не має запаху і запобігає налипання бруду та не пропускає воду.

  390грн. 290грн.
 • Антибактеріальний рушник Naturehike Antibacterial Silvadur™ 135×70

  Огляд

  У похід, подорож потрібно взяти з собою спеціальний рушник, який добре вбирає вологу і при цьому компактний і швидко сохне. Ідеальним варіантом для вас буде антибактеріальний рушник Antibacterial Silvadur™. Він легко переться і швидко сохне.

  364грн.
 • Жіночі трекінгові шкарпетки Naturehike

  Огляд

  Шкарпетки, виготовлені з тканини coolmax, їх можна використовувати як в холодну, так і в теплу погоду, адже вони дозволяють нозі дихати.

  140грн.
 • Рукавиці флісові Naturehike Fleece Blue

  Огляд

  Теплі флісові рукавиці добре захищатимуть руки від холоду та вітру під час зимових прогулянок, у походах, при катанні на велосипеді й навіть у повсякденному житті. Якісний матеріал захистить руки від переохолодження.

  308грн.
 • Рушник Naturehike 80х40

  Огляд

  М’який та компактний рушник з мікрофібри, надзвичайно швидко сохне. Ідеально підходить для подорожей, туризму, спорту та активного відпочинку. До комплекту входить чохол для зберігання та транспортування

  196грн.
 • Трекінгові шкарпетки Naturehike One Size

  Огляд

  Модель представлена в одному розмірі: 39-43. Зберігає ноги сухими навіть під час великих фізичних навантажень

  196грн.
 • Чоловічі трекінгові шкарпетки Naturehike 4 Seasons One Size

  Огляд

  Чоловічі трекінгові шкарпетки виготовлені із якісного матеріалу, який гарантує сухість ніг, і зберігає тепло, не вбирає запахи. Анатомічна форма, спеціально для лівої і правої стоп.

  168грн.
 • Жіночі трекінгові шкарпетки Naturehike 4 Seasons One Size

  Огляд

  Шкарпетки із якісної тканини відмінно регулюють тепловий баланс і відводять від шкіри вологу. Завдяки унікальному крою щільно облягають ступню, забезпечуючи максимальний комфорт.

  168грн.
 • Жіночі трекінгові шкарпетки Naturehike One Size

  Огляд

  Анатомічно розроблені для забезпечення максимального комфорту, матеріал цих шкарпеток зроблений за технологію Coolmax, довговічні і зручні.

  168грн.

Show all 9 Result

×